Nové farby

Niekedy to až nechápem, ako takmer všetko, čo začnem robiť skončí farbením. Letne ma zaujal a môj pohľad na farby zmenil príbeh Márie Diamond. A na konci som zasa farbila. Príbeh je inšpirujúci, tak Vám o ňom píšem. Netušila som, že môže mať tak veľa spoločného lektorka osobného rozvoja a farby.

Kto je Mária Diamond

Mária Diamond je celosvetovo známa transformačná učiteľka, jedna z hviezd filmu TAJOMSTVO a ďalších motivačných dokumentov. S využitím svojich mimoriadnych znalostí kvantovej fyziky, zákona príťažlivosti a energie Feng-šuej  pomáha ľuďom transformovať prostredie okolo nich a ich život.

V každom príbehu je „vždy to takto nebolo“.

Je to tak v našich príbehoch a aj v jej. Je rodená Belgičanka a pokiaľ sa dostala do USA prešla rôznymi obdobiami. Veľa jej v tom pomáhali jej študenti, ktorí jej dávali pocit, že jej práca má zmyslel.  Pri tak veľkej zmene ako je presťahovať sa na iný kontinent potrebovala veľa vecí pustiť. Aj v tom jej pomáhali cielene farebné doplnky.

Mária Diamond: 24 vesmírnych zákonov príťažlivosti

Kniha, ktorú som od Márie Diamond letne objavila sa volá „Umenie zákona príťažlivosti“ Viem si predstaviť pre čitateľa aj čítavejšie preložený text, ale keď sa zameriate na obsah …

Ku každému zákonu príťažlivosti patrí jedna farba. Keď som si skúsila dať dokopy, čo mi chýba, a či sa farba, ktorá je k tomu priradená v mojom okolí a šatníku vyskytuje, veľmi presne sa to zhodovalo.

Tu je jeden príklad.

Fuksiová

Fuksiová je podľa zákonov príťažlivosti farba spolupráce.  Pred čítaním knihy by ma vo sne nenapadlo čokoľvek fuksiové si obliecť alebo dať do bytu. Ako som si to tak nechávala prejsť hlavou, došlo mi, že z poslednej pracovnej spolupráce som zostala dosť prekvapená a mám tendenciu nedôverovať. Tento rok sa už trochu ľady pohli a spolupráca s pár ľuďmi vyšla.

Áno, farbila som aj na fuksiovo. Neviem či je to náhoda, alebo nie ale keď mám na sebe fuksiovú, všeličo ide ľahšie. Skúšam a testujem to. Nielen s fuksiovou farbou 🙂

Ak Vás zaujala kniha Márie Diamonod: 24 princípov vesmírnej príťažlivosti, pozrite si ju v najbližšom kníhkupectve.

A ešte mám pre Vás jedno pozvanie – do galérie,
pre ktorú aktuálne miešam farby »

Majte sa krásne a majte čas na to, čo Vás baví

I.

Komentáre