Kto tu pre Vás píše ?

Dnes paličkujem krásne kúsky čipiek a venujem sa ľuďom, ktorí sa chcú naučiť paličkovať. Neustále objavujem a študujem nové vzory a to čo viem odovzdávam mojim  študentom, pre ktorých točím a píšem online kurzy.

Z môjho kedysi koníčka je dnes práca.

Už roku študujem a učím čipku. Študujem historické vzory, príbehy o symboloch starých kultúr a  pozorujem prirodzený rytmus prírody, ktorá je zdrojom nekonečnej harmónie. Toto všetko vnímam ako neustály zdroj inšpirácie. 

Bolo to dávno, keď som prvý krát čítala o osobnom šperku. O láskavej podpore, ktorú cez svoju liečivú silu vie človeku dať. O želaniach, ktoré sa do neho dajú vložiť. O energii, ktorú vie podporiť.  Sedela som vtedy v kuchyni u mojich rodičov ešte ako študentka a aj dnes ten moment stále vidím.

Prešlo veľa rokov.

A potom som to raz skúslila. Nakreslila som večer, keď už všetci zaspali na kúsok papiera jednoduchý vzor a keď som ho dokončovala, cítila som, akoby sa okolo mňa všetko rozjasnilo. Bola to čistá radosť. A stále je. 

Tento kúzelný moment prišiel ku mne v čase, keď sa svet začal rýchlejšie meniť – na jar 2020. Všetci sme mali v hlave stovky otáznikov. Práve vtedy som natrafila na slová Howarda Thurmana:

Nepýtajte sa, čo svet potrebuje. Pýtajte sa, čo Vás oživuje.
Pretože svet potrebuje ľudí, ktorí skutočne žijú.

 

A tak som si povedala ÁNO. A robím šperky, ktorými chcem ľuďom povedať: BUĎTE ŠŤASTNÍ.
A denne si pripomínajte, aké je to dôležité. 

Každý deň z úcty k remeslu jeden kúsok urobím. Ukladám jednu niť vedľa druhej a popri tom si aj všetko ostatné sadne tam, kam má.
Z tvorby čerpá energiu na písanie kurzov a pri písaní ku mne prichádzajú stále nové nápady pre tvorbu. 

Poďte sa pozrieť, čo pre Vás mám »

Ivanka Gemzická

 

Ukážka MINIKOUČINGU

Poďte naštartovať svoju tvorivú energiu: 

  • pozrite si inšpiratívnu ukážku minikoučingu
  • zistite, či je Kreatívny koučing vhodný pre Vás
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma. Zásady zpracování osobních údajů

Som autorka a lektorka projektu Paličkovanie ON-LINE
a autorka osobných šperkov.

Svoju prácu som si vytvorila z môjho hobby. Vďaka mojim lektorským a tútorským skúsenostiam viem ľudí priviesť k  objaveniu nových smerov, novej práci alebo k nového hobby a relaxu.

Som autorka systému "Kreatívny DIÁR", ktorý sa stal základným kameňom pri tvorbe mojich projektov. Na jeho základoch som postavila skupinový kreatívny koučing, v ktorom spolu môžeme dať Vašim kreatívnym plánom krídla.

Prevediem Vás celým programom
a som tu pre Vás aj pre osobné konzultácie k Vašim témam.

Ivanka Gemzická