Máte tisíce nápadov a všetky naraz sa použiť nedajú?

Alebo je pred Vami čistý list?
Potrebujete naštartovať svoju kreativitu a neviete kde začať?

Tiež ma to trápilo. Bola som zahltená informáciami, skúšala som nové materiály, techniky a postupy. Každá nová vec alebo technológia mi prinášala kopu ďalších možností. Všetko naraz som robiť nemohla a ani nechcela. Vytvorila som si systém, s pomocou ktorého sa mi vyhranili ucelené postupy a smery a tým som získala jasno v tom, čomu sa chcem ďalej venovať. Tento systém som nazvala:

KREATÍVNY DIÁR

Kreatívny diár ako Váš kompas

Kreativita je v nás. Či už ju v sebe cítite alebo nie - je tam.  
Čo pre Vás môže znamenať, keď si vytvoríte vlastný Kreatívny diár?  

Kreatívny diár je niečo ako archív vlastných myšlienok a nápadov. Je príjemné listovať vlastným diárom. Skôr ako dolistujete, Vaše vlastné nápady a myšlienky Vám  napovedia ako ďalej. Kreatívny diár je hmatateľný dôkaz o tom, čo dokážete vytvoriť.

Návod na zostavenie Kreatívneho diára som popísala v eBooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár".

Nájdete v ňom viac ako návod na vytvorenie systému,

ktorý Vám bude užitočne slúžiť.

Je to prakticky overený návod na výrobu vlastného Kreatívneho diára. V jednoduchých krokoch je popísaný návod ako ľahko a jednoducho môžete spracovať Vaše návrhy do systému, ktorý Vám bude užitočne slúžiť.

ČO KONKRÉTNE prinesie ebook VÁM?

 • 1
  Návyk zapisovať si nápady a pripravovať ich na ďalšie spracovanie.
  Niekedy ani nič neriešite a nápady Vám naskakujú samé. Preto je dobré mať pri sebe vždy fotoaparát alebo zápisník a nápady odkladať do zásoby na ďalšie spracovanie. Tým, že ich zaznamenáte - už ich nezabudnete, a budete ich mať pre seba odložené, keď príde ich čas. Zapisovať si nápady je sľubný začiatok 🙂
 • 2
  Postup ako sa zo zápisníka stane Kreatívny diár
  To, že si nápady zapisujete a odkladáte je iba začiatok. Kreatívny diár je živý organizmus. Pri jeho tvorbe Vás krok za krokom povedú návody uložené v myšlienkových mapách popísané v ebooku. Keď sa budete svojmu Kreatívnemu diáru venovať, rozrastie sa ako kvetina, o ktorú sa pravidelne staráte.
 • 3
  Dve prípadové štúdie
  Ako si s pomocou Kreatívneho diára: 1. vytvoriť a podporovať svoj vlastný štýl tvorby, 2. pripraviť prezentáciu, prednášku alebo prípravu na kurz
 • 4
  Pomoc pri príprave väčších projektov - s Kreatívnym diárom je polovica práce hotová skôr ako ste začali !
  V diári máte zachytené Vaše plusy, takže viete na čom môžete stavať. Možno Vás prekvapí, aké veľké množstvo materiálu máte k jednej téme a rozhodnete sa jej venovať. Vyberiete si čo už viete a ihneď uvidíte, čo ešte potrebujete doplniť.
 • 5
  Tipy na každodennú podporu kreativity

Svoj Kreatívny diár dnes mám. Viem aké to je tvoriť bez neho aj tvoriť s ním.

Vytvoriť si Kreatívny diár je  obnova cesty k sebe. Navigáciu máte v eBooku, ktorý Vám predstavujem na dosah. Odmena pre Vás bude oveľa väčšia ako energia, ktorú pri tvorbe diára vynaložíte.

Téme KREATIVITA sa venujem už niekoľko rokov. 

Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu.

Som lektor vzdelávania dospelých s viac ako 10 ročnou praxou. Mojou témou je kreativita. 

Na mojich workshopoch a kurzoch podporujem rozvoj kreativity s pomocou výtvarného spracovania rôznych tém. Tvorím s ľuďmi a pre ľudí. Inšpirujem a sprevádzam svojich klientov na ceste objavovania ich vlastnej kreativity. Novými technikami a materiálmi dávame starým veciam nový zmysel.

To podstatné, čo tvoríme je ich nová vízia.
Nová verzia projektov, na ktorých pracujú a potrebujú ju zhmotniť.

Ivanka Gemzická

Sú obdobia, keď máte nápadov tisíce. A potom sú dni, keď ich veľmi potrebujete a neprichádzajú. Keď si svoje myšlienky zachytíte, už môžete s nimi pracovať ďalej. Základom je, že ste svoj nápad zhmotnili, že fyzicky existuje.  Miesto kam môžete svoje nápady uložiť je Váš Kreatívny diár.

Je lepšie listovať vlastným Kreatívnym diárom a ponoriť sa do seba ako kopcami časopisov, kníh alebo surfovať internetom a pritom si rozptýliť pozornosť.

Založením Kreatívneho diára si šetríte čas, priestor a hlavne energiu. Je to veľmi fajn zvyk, nech už je Vaša profesia a tvorba akákoľvek. Svoje nápady si považujte a uctite si ich minimálne tak, že ich zachytíte a uložíte na špeciálne miesto. Ste jedinečný človek  a rovnako jedinečné sú aj Vaše nápady a myšlienky.

Veľa nápadov pokope je fajn “trochu” utriediť. Na triedenie nápadov Vám v ebooku ponúkam myšlienkové mapy s cielením smerovaním na vytvorenie systému, ktorý zdôrazní Vaše kvality a nasmeruje Vás k prúdu, v ktorom je uložená Vaša hodnota.

eBook AKO ĽAHKO VYTVORIŤ A ÚSPEŠNE POUŽÍVAŤ
KREATÍVNY DIÁR  

je  navigácia pre vytvorenie Vášho Kreatívneho diára. A Váš osobne vytvorený Kreatívny diár je zasa navigácia pre Vás. Stačí ho otvoriť - a ste pripojení 🙂 Pripojený na seba, na svoje myšlienky, na svoje projekty, na svoju vnútornú hodnotu, na prúd Vašej kreativity.

Návrhy, ktoré s pomocou Kreatívneho diára vznikajú mávajú úspech. Má to svoje opodstatnenie: cez diár sa pozriete do seba, podľa praxou overeného návodu v ebooku ľahko a rýchlo viete vybrať čo s tým, čo práve riešite súvisí a svoju energiu si ušetríte na konečné vypracovanie riešenia, v ktorom je vložená Vaša osobnosť.

Návod na vytvorenie vlastného Kreatívneho diára môžete získať v eBooku  

"Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár" za 25,- EUR.

Ebook „Ako si ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár“ je napísaný s cieľom skutočne pomôcť všetkým, ktorí si ho zakúpia.

Na ebook platí garancia vrátenia peňazí 30 dní - to znamená, že ak budete presvedčený že Vám ebook nepriniesol žiadnu hodnotu môžete mi napísať do 30 dní a Vaše peniaze Vám vrátim späť na Váš účet.

BONUSY

BONUS č.1

"Pracovný zošit" v hodnote 7,- EUR, ktorý obsahuje všetky praktické zoznamy a stránky s myšlienkovými mapami, ktoré sa dajú priamo vytlačiť a vyplňovať.

BONUS č.2

"Checklist" alebo osobný zoznam krokov, ktorý je treba postupne urobiť aby ste si založili vlastný Kreatívny diár v hodnote 5,- EUR

BONUS č.3

"Kreativita a žena" informácie, na základe ktorých si môžete naplánovať založenie a návyk tvoriť Kreatívny diár tak, aby to ladilo s Vašim cyklickým-ženským mesiacom

Referencie

Bola som veľmi zvedavá, lebo som ani netušila čo to vlastne Kreatívny diár vlastne je. Nevedela som si predstaviť ako vtesnať výtvarnú kreativitu a jej prejavy, inšpirácie a výsledky do akéhosi diára. eBook určite splnil čo sľuboval, pretože som zistila ako "skrotiť"moje nápady, skice a myslienky do určitej formy, ktorá má systém. Väčšinou mám v tomto smere veľký problém uložiť moju " kreativitu" do systému. Pamätám sa keď som bola na materskej dovolenke s 1. dcérou a nemala som čas na vlastnú tvorbu, otvárala som si často krabice s vytriedenými kreatívnymi materiálmi a často iba to postačilo aby som načerpala silu a energiu fungovať ďalej. Kreatívny diár je systém, kde máte všetky takéto krabice spracované vo veľmi praktickej forme. eBook by som doporučila VŠETKÝM ženám, ktoré milujú prejavovať sa kreatívne cez výtvarnú sféru. Keď si dajú tú námahu a kreatívny diár si zhotovia, majú v rukách nádherný hmotný dôkaz čo všetko dokážu vytvoriť, čo vytvorili, čo by vytvoriť mohli. My ženy sme totiž často tak zavalené nedokončenými úlohami a množstvom práce, že úplne zabúdame, čo všetko vieme a aká tvorivá duša v nás prebýva. Kreativny diár nám to pripomenie vždy keď sa citíme úplne vyčerpané a prázdne. Keď ho otvoríme a vdýchne nám do tváre dych našej vlastnej tvorivosti, sviežosti a radosti z nového bytia - tak to je jeden z najkraších pocitov na svete.
Michaela Dunaiovávýtvarníčka a certifikovaná dula
eBbook úplne naplnil moje predstavy o praktickosti. V dnešnom chaose, ktorý spôsobuje obrovské množstvo informácií, je ťažké si vybrať to správne a e-book prakticky popisuje, ako si ich utriediť, ako si vybrať pre seba čo najlepšie. Myslím si, že najdôležitejšie je to AKO, v tom vidím veľké plus. Je tu návod na vytvorenie myšlienkových máp s cieľom vyprodukovať nápad a zapracovaná asertivita, keď človek pochybuje o svojom výbere. Myslím si, že pomôže veľa ľuďom zorientovať sa vo svojich nápadoch a v množstve informácií. Doporučila by som ho všetkým, ktorý si potrebujú vybrať svoju tému, svoj štýl, svoj smer. Ako veľkú pomoc ho vidím pre lektorov a učiteľov – ľudí, ktorí niečo vyučujú. Podporuje hlavne individualitu človeka a dáva návod ako zo seba ” vytlačiť “ tie najlepšie nápady, pri akomkoľvek projekte, tak aby sme boli spokojní. A dokonca je to veľmi zábavné. Všetkým prajem čo najviac radosti z nových nápadov pri tvorení Kreatívneho diára!
Alena Dingováprojektantka
Tento eBook detailně popisuje, k čemu je kreativní diář a jak si ho vytvořit. Než jsem si ho přečetla, kreativní diář jsem neznala, ale teď už vím, že se jedná o pomůcku potřebnou pro každého, kdo něco tvoří, ať už je to cokoliv (hmotné i nehmotné). Kreativní diář pomáhá nejen podpořit vlastní tvorbu, ale i lépe poznat sebe sama. Postup výroby diáře je v eBooku detailně a srozumitelně popsán a navíc ilustrován obrázky a velmi užitečnými příklady z praxe. Kromě toho se ale dozvíte i různé další užitečné typy a získáte konkrétní nástroje, jak podpořit svou kreativitu. Takže směle do toho!
Markéta NémethováAutorka projektu Do pytlíčku

Objednajte si ebook AKO ĽAHKO VYROBIŤ A ÚSPEŠNE POUŽÍVAŤ KREATÍVNY DIÁR  ešte dnes

Ak práve teraz cítite, že to o čom píšem  je TO ČO POTREBUJETE - neváhajte, objednajte si ebook ešte dnes. Zajtra zabudnete na mňa aj na to, čo je Kreatívny diár a aký môže mať pre Vás jeho vytvorenie veľký osobný význam. A to by bola škoda.

Teraz jednoducho kliknite na  tlačítko "Objednať e-book" a na ďalšej stránke vyplňte formulár.  Cena ebooku je  25,- EUR  a Vy máte možnosť zaplatiť ho prevodom.

 Po prijatí platby vám bude ebook automaticky odoslaný.

KREATÍVNY DIÁR  Vám môže pomôcť rozvíjať Vaše schopnosti aj Vašu kreativitu  - to je Vaša vlastná hodnota, ktorá Vám určite urobí radosť - a radosť si radšej neodkladajte na neskôr:)