Ako ma moja zákazníčka podporila v tvorivosti

Možno to viacerí poznáte. Jedno pekné ráno mi zatelefonovala kuriérska služba, že zákazník ktorému som poslala tovar na dobierku nedvíha telefón. Tento rok sa ešte nestalo, že by som to nevyriešila tak som zostala pokojná. Po ďalšom týždni pokusov o kontakt som si tovar nechala poslať z Nitry späť.

      Prišlo mi 10 krásne zabalených tričiek veľkosti S. Čierny obal do ktorého som ich dávala som skoro nespoznala – bol úplne sivý od prachu. Myslela som si, že mám paranoju keď vždy všetko tak balím že dnu by nevošiel ani zastrúhaný vlas – teraz si to už nemyslím.

      Každá minca má dve strany. Za tri roky to bola druhá neprevzatá zásielka. Moji zákazníci sú zodpovední a tovar si preberajú. Aj tak ma to trochu mrzelo, ale nechcem byť smutná …

Od minulého leta  mám v šuplíku rozkreslené vzory slovenských ornamentov. Farby mám stále tak som sa voľné tričká rozhodla ihneď namaľovať.

A pre Vás mám ebook zdarma Kreativita ako liek »

Ivana Gemzická
Autorka "osobných šperkov">> autorka a lektorka "Kreatívneho koučingu">> autorka a lektorka projektu "Paličkovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s tvorbou a vedením mojich projektov viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre